Garantējam, ka mēs piemeklēsim Jums tādu risinājumu, kas ne tikai vislabāk atbildīs Jūsu biznesa vajadzībām un noteiktajām gala izmaksām, bet arī bez apgrūtinājuma būs integrējams Jūsu esošajā infrastruktūrā un ikdienas darbā.

Risinājumu izvērtēšana un atlase

Jūs esat nolēmuši uzlabot darbības efektivitāti un automatizēt vienu vai vairākas uzņēmuma funkcijas ar programmatūras risinājumu palīdzību. Tomēr, iespējams, Jums nepietiek laika vai zināšanu, lai pilnvērtīgi izvērtētu piedāvājumu tirgū un atlasītu tieši to risinājumu, kas ir vispiemērotākais Jūsu biznesa darbības specifikai un īpašajām prasībām. Mēs varam šo analīzi un izvērtējumu veikt Jūsu vietā un rezultātā piedāvāt Jums to risinājumu, kas būs visatbilstošākais.

Pēc tam, kad esam iepazinušies ar Jūsu prasībām, funkcijām un citiem uzstādījumiem, mēs veicam Latvijā un pasaulē esošo risinājumu izvērtēšanu, izmantojot dažādus resursus. Šīs analīzes laikā ņemam vērā:

  • Visu Jūsu definēto funkciju veikšanas nodrošinājumu,
  • Papildus funkcionalitāti un tās nepieciešamību,
  • Risinājuma cenu un izstrādātāja cenu politiku,
  • Papildus darbu nepieciešamību pie ieviešanas, to izmaksas,
  • Uzturēšanas un lietotāju atbalsta politiku, to izmaksas,
  • Savietojamību ar esošām sistēmām,
  • Atsauksmes un pieredzi par produkta lietošanu no esošiem klientiem.

Ja Jums interesē sīkāka informācija par šo pakalpojumu, rakstiet vai zvaniet mums. Ja ir nepieciešama palīdzība ne tikai risinājumu izvērtēšanā un atlasē, bet arī projektu izstrādē un izvēlēto risinājumu ieviešanā, mēs varam palīdzēt Jums arī šajā gadījumā. Uzziniet vairāk par mūsu pakalpojumiem: Projektu vadība un Risinājumu ieviešana.

Šo pakalpojumu jau izvēlējušies:

Intrac
KVIST Industries
Indutek
 
 
 

Uzziniet vairāk par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un risinājumiem: