23 gadu laikā Eddi ir ievērojami audzis un attīstījies. Sākot savu darbību kā datoru komplektētājs un pārdevējs, šodien Eddi darbojas kā stratēģiskais partneris biznesa pārvaldības un IT jomā.

Eddi attīstība

Kompānijas dibinātājs Edmunds Plūmīte uzņēmējdarbību uzsāka pirms Eddi izveidošanas 1996. gadā. Eddi priekšvēstures stūrakmens ir sadarbība ar Vāciju, lai uzņēmējiem Latvijā piegādātu kvalitatīvus, Eiropā ražotus datorus. Sadarbībai turpinoties un apjomiem pieaugot, tika izveidots uzņēmums Eddi, kas nodrošināja arī datoru uzstādīšanas un apkalpošanas servisu. Eddi ambīcijās vienmēr ir bijis nodrošināt kvalitatīvus produktus un pakalpojumus. Tā Eddi izauga par pilna servisa IT kompāniju.

Starp Latvijā atpazīstamākajiem klientiem 90-tajos gados var minēt Jāņa Rozes grāmatnīcu un Aizsardzības ministriju. 2000. gada sākumā starp Eddi klientiem bija Radio SWH, Lido krasta centrs un citi uzņēmēji, kuru biznesa attīstībai bija nepieciešamas tehnoloģijas.

Pašam Eddi attīstoties, tika meklētas jaunas pilnveidošanās iespējas. Lai tehnoloģijas palīdzētu biznesa efektivitātei, bija nepieciešams attīstīt biznesa pārvaldības instrumentus. Starptautiskas apmācības rezultātā un pieredzes iedvesmoti, Eddi komanda tirgus pieprasījumā uztvēra nepieciešamību kombinēt IT un biznesa risinājumus. Latvijai kļūstot par Eiropas Savienības dalībvalsti, Eddi uzsāka sadarbību ar starptautisku partneri Capgemini un darbojas kā tās pārstāvis Baltijas valstīs.

Tagad Eddi ir biznesa tehnoloģiju kompānija, sasaistot tehnoloģiju infrastruktūru ar biznesa procesu vadību. Tas ir efektīvākais veids, kā klientam palīdzēt sasniegt viņa stratēģiskos mērķus.

Kamēr Latvijā valdīja krīze un liela daļa uzņēmumu cīnījās par izdzīvošanu, Eddi spēja optimizēt savu darbību, mācīties un papildināt savas zināšanas un prasmes, un, pats galvenais - ieguldīt inovācijās.

Līdz ar to esam gandarīti, ka varam Jums šodien piedāvāt plašu pakalpojum un risinājumu klāstu gan biznesa pārvaldības, gan informācijas tehnoloģiju un ārpakalpojumu jomā, kas palīdzēs Jums sakārtot un attīstīt sava uzņēmuma darbību un uzlabot mijiedarbību starp biznesa un informācijas tehnoloģijām.