Mūsu darbinieku lojalitāte un kompetence ir Eddi lielākā vērtība, tāpēc mums rūp, lai ikviens komandā justos novērtēts, lai viņam būtu draudzīgi un atsaucīgi kolēģi un iespējas pilnveidoties. Tā rezultātā apmierināti darbinieki sasniedz teicamus darba rezultātus.

Gunta Koka

Galvenās kompetences: operatīvā un finanšu vadība, uzņēmējdarbības tiesības.

Izglītība: bakalaurs uzņēmējdarbībā un augstākā profesionālā kvalifikācija uzņēmējdarbības tiesībās Rēzeknes Augstskolā, maģistrs uzņēmējdarbības vadībā Latvijas Universitātē.

 

Vienmēr precīza, ātra un mērķtiecīga – Gunta EDDI vadības komandā rūpējas par operatīvajiem un finanšu jautājumiem, kā arī aktīvi iesaistās infrastruktūras projektu administrēšanā un komunikācijā ar klientiem. Ikviens zina, ka ar Guntu var runāt par jebkuru jautājumu gandrīz jebkurā diennakts laikā. Viņa vienmēr ir gatava iesaistīties jebkuru problēmu risināšanā, kā arī padalīties ar savu profesionālo redzējumu par dažādiem jautājumiem. Lai arī vienmēr visus lēmumus Gunta rūpīgi apsver no praktiskās puses, viņa nekad nebaidās izmantot jaunas izdevības un pieņemt izaicinājumus, jo ikdienā pilnībā paļaujas uz  dabas doto talantu tālredzīgi raudzīties uz notiekošo.

Risinot ikdienas finanšu un operatīvos jautājumus, Gunta vienmēr spēj zibenīgi izanalizēt situāciju, kā arī ātri noreaģēt un pieņemt pareizo lēmumu. Pats darba process un aktīva iesaistīšanās dažādos projektos sniedz Guntai milzu gandarījumu. Viņa patiešām izbauda dinamisko ikdienas ritmu un, kad izdodas sasniegt iecerēto rezultātu – prieks ir divkāršs.  Guntai piemīt arī teicamas komunikācijas spējas - ikvienu sarunu Gunta izdaiļo un atsvaidzina ar spilgtiem un trāpīgiem izteicieniem. Pie tam vajadzīgajā brīdī viņa lieliski prot piemeklēt ne tikai īstos vārdus, bet arī ikdienā tik ļoti nepieciešamo humora devu.

Spēku un iedvesmu Gunta vislabprātāk smeļas dabā, baudot dabas skaņas un klusumu. Katru brīvā laikā brīdi Gunta pavada kopā ar ģimeni, bet vēlās vakara stundās nekad nelaiž garām izdevību palasīt kādu iemīļotu grāmatu.