Mūsu darbinieku lojalitāte un kompetence ir Eddi lielākā vērtība, tāpēc mums rūp, lai ikviens komandā justos novērtēts, lai viņam būtu draudzīgi un atsaucīgi kolēģi un iespējas pilnveidoties. Tā rezultātā apmierināti darbinieki sasniedz teicamus darba rezultātus.

Raivo Jirgensons

Galvenās kompetences: vājstrāvu, tai skaitā industriālās automātikas vadības, risinājumu projektēšana, izstrāde un ieviešana

Izglītība: apgūst elektronikas inženiera specialitāti Transporta un sakaru institūtā

  

EDDI Infrastruktūras risinājumu nodaļā Raivo ir galvenais izgudrotājs un atslēgas cilvēks gadījumos, kad vajadzīgi tiešām specifiski un īpaši pielāgoti risinājumi dažādām neparastām situācijām. Pateicoties talantam, neatlaidībai un uzcītībai, ko Raivo iegulda katrā projektā, viņš spēj izdomāt un realizēt unikālus risinājumus pat bezcerīgos gadījumos un, pievienojot savas zināšanas un pieredzi, vienmēr radīt ko jaunu un nebijušu. Tieši šī iemesla dēļ EDDI komandā mēs visi starp Raivo un vārdu “inovācijas” vienmēr liekam vienlīdzības zīmi.

Pēc būtības Raivo ir procesa cilvēks – ikvienā projektā viņam sirdij vistuvākais un interesantākais ir tieši izstrādes posms, kad nepieciešams izprast uzdevuma būtību, atrast tam nestandarta pieeju un izdomāt atbilstošu programmēšanas loģiku.  Jo sarežģītāks un neiespējamāks šķiet uzdevums, kas Raivo jāpaveic, jo lielāks ir gūtais gandarījums to realizējot.

Tā kā ikdienas darbs ar elektroniku un tehnoloģijām lielā mērā arī ir Raivo hobijs, savu brīvo laiku viņš pilnībā cenšas veltīt ģimenei, it īpaši, meitiņai Keitai. Vēl viens īpašs brīvā laika kavēklis viņam ir Black Shadow – elegants čoperis, ar kuru braucot vislabāk var atpūtināt prātu un sakārtot domas pēc aizņemtas darba dienas.