Mūsu darbinieku lojalitāte un kompetence ir Eddi lielākā vērtība, tāpēc mums rūp, lai ikviens komandā justos novērtēts, lai viņam būtu draudzīgi un atsaucīgi kolēģi un iespējas pilnveidoties. Tā rezultātā apmierināti darbinieki sasniedz teicamus darba rezultātus.

Vladislavs Tolmačovs

Galvenās kompetences: IT infrastruktūras attīstība, risku analīze, pārmaiņu vadība.

Izglītība:  pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, Latvijas Universitātes studiju programma Datorsistēmas un datortīklu administrēšana.  

 

Par Vladislavu droši var teikt – viņš zina visu par visu un tieši tādēļ viņš ir galvenais inovāciju virzītājspēks EDDI komandā. Ja kādam no mums ir kāds tehnisks IT jomas jautājums vai nepieciešams padoms, kā kaut ko labāk darīt – mēs nelauzām galvu, bet dodamies uz blakus kabinetu pakonsultēties ar Vladislavu. Jo viņš patiešām zina visu par visu, ko apliecina ne tikai neskaitāmi Microsoft sertifikāti, bet arī tas, cik vienkārši un cilvēcīgi viņš prot runāt arī par sarežģītām lietām.

Vladislava aizraušanās ar IT jomu sākās ar ZX Spectrum 5.klasē. Kaut arī 5.klase sen jau aiz kalniem, inovācijas, jaunumi un tendences IT jomā joprojām liek Vladislava acīm mirdzēt. Viņš ar milzīgu entuziasmu analizē klientu IT infrastruktūru un liek lietā savas zināšanas un iegūto pieredzi plānojot to stratēģisko attīstību un realizējot arvien efektīvākus un inovatīvākus risinājumus un projektus.

No arvien aizraujošās ikdienas IT jomā, Vladi var aizvilināt tikai 2 lietas – ģimene un makšķerēšana. Pie tam, Vladislavs ir makšķernieks ar lielo “M” un, kaut gan pats viņš nemīl lielīties, varam pačukstēt, ka viņa profesionalitāti šajā jomā apliecina ne viens vien iegūts kauss gan Latvijas, gan arī starptautiskā mērogā. Savukārt, vakaros Vladislavs ar prieku dodas mājās pie 2 mīlošām meitenēm – sieviņas Vinetas un sunenītes Sises, lai kopīgi dotos garās pastaigās svaigā gaisā.