Mūsu darbinieku lojalitāte un kompetence ir Eddi lielākā vērtība, tāpēc mums rūp, lai ikviens komandā justos novērtēts, lai viņam būtu draudzīgi un atsaucīgi kolēģi un iespējas pilnveidoties. Tā rezultātā apmierināti darbinieki sasniedz teicamus darba rezultātus.

Vakances

SIA Eddi ir biznesa tehnoloģiju kompānija, dibināta 1996.gadā. Liekot lietā gadiem uzkrāto pieredzi un zināšanas par IT un biznesa mijiedarbību, palīdzam uzņēmumiem biznesa procesu modelēšanas, programmēšanas, tīklu un komunikāciju tehnloģiju jomās.

Ar katru klientu sadarbojamies individuāli, izvērtējam un atlasām risinājumus, kas ir piemēroti konkrētajam uzņēmumam. Lai tehnoloģijas pielāgojas biznesam, nevis otrādi. Spējam vienlaikus pārredzēt IT infrastruktūrā notiekošo un analizēt, kas notiek biznesa IT līmeņos.

Aicinām savai komandai pievienoties cilvēkus, kuri ir uzticami, atvērti, komunikabli un vēlas pilnveidoties. Ja Tev kāda no zemāk pieejamajām pozīcijām šķiet saistoša, pievienojies mūsu komandai. Sūti CV un motivācijas vēstuli uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Šobrīd aktuālās vakances: