Mūsu darbinieku lojalitāte un kompetence ir Eddi lielākā vērtība, tāpēc mums rūp, lai ikviens komandā justos novērtēts, lai viņam būtu draudzīgi un atsaucīgi kolēģi un iespējas pilnveidoties. Tā rezultātā apmierināti darbinieki sasniedz teicamus darba rezultātus.

Edmunds Plūmīte

Galvenās kompetences: stratēģiskā vadība, procesu efektivitāte, risku analīze, pārmaiņu vadība.

Izglītība: bakalaura grāds un inženiera grāds datorzinībās Rīgas Tehniskajā Universitātē, biznesa vadības maģistrs (MBA) Rīgas Biznesa skolā.

 

Edmunds pieder to vadītāju lokam, kam uzņēmuma vadīšana ir dzīvesveids, kas vienlaikus sniedz ne tikai sevis pilnveidošanai nepieciešamos izaicinājumus, bet arī milzu gandarījumu. Ar organisku vieglumu viņš aktīvi līdzdarbojas dažādos projektos, papildinot tos ar savu stratēģisko redzējumu un uzkrāto pieredzi. Izcilā biznesa intuīcija un detektīva cienīgas analītiskās spējas viņam īstajā brīdī vienmēr ir pa rokai. Jebkuros apstākļos Edmunds trāpīgi uzmodelēs pareizās cēloņu un seku sakarības un atradīs piemērotāko pieeju veidojot attiecības ar klientiem, kā arī meklējot efektīvākos risinājumus klientu izaicinājumiem biznesā.

Spēja ikdienā intuitīvi vērot notiekošo un saglabāt globālu skatījumu uz apkārtējiem notikumiem, gadiem ejot ir palīdzējusi Edmundam ne tikai pārdomāti attīstīt uzņēmumu vairākos virzienos, bet arī izveidot saliedētu, uzticamu un radošu profesionāļu komandu. Edmundam patiesu prieku sagādā spēja ielūkoties cilvēka dzīlēs. Viņš atraisa un izceļ pašas labākās īpašības katrā komandas loceklī, vienlaikus meistarīgi iedvesmojot un veicinot gan individuālu, gan komandas kopējo profesionālo izaugsmi.  Darba vidi, ko Edmunds uzbur ap sevi, caurstrāvo patiesas, sirsnīgas rūpes un neviltots lepnums par komandu, kā arī gatavība palīdzēt, kad vien tas ir nepieciešams.

Īpaši sirdij tuva Edmundam ir ražošanas sfēra ar sarežģītu infrastruktūru un atbilstoši augstām prasībām, kam nepieciešami komplicēti un tiešām pārdomāti risinājumi. Tomēr ne mazāk interesanti un izaicinājumiem pilni ir projekti arī citās nozarēs, kurās Edmunds ir klientiem palīdzējis augt, attīstīties un nostiprināt savas pozīcijas tirgū. Ārpus darba Edmunds vislabprātāk atpūšas pavadot laiku kopā ar ģimeni pie dabas vai darbojoties dārzā.